Residencia Familiar Para A Cop 30
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
De 3-slaapkamer Residencia Familiar Para A Cop 30 Ananindeua villa ligt op 10 minuten rijafstand van het Seringal Park Museum en nodigt gasten uit om toeristische bestemmingen te verkennen.
Gasten Joao Pilatos Island op 3 km verderop vinden en het centrum van Ananindeua binnen 15 minuten te voet bereiken. Als je zin hebt om de omgeving te bezoeken, ga dan naar Igreja Nossa Senhora de Guadalupe binnen 15-minuten rijden van dit vakantiehuis.
Tipiti Peixaria bevindt zich binnen een paar straten van Residencia Familiar Para A Cop 30 villa van 66 m² en serveert Braziliaanse gerechten.
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Val-de-Cans/Júlio Cezar Ribeiro15 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Residencia Familiar Para A Cop 30 villa?
Gasten van Residencia Familiar Para A Cop 30 villa kunnen hun auto parkeren op privé-autoparkeren. - ❓
Wat zijn de beste restaurants in de buurt van Residencia Familiar Para A Cop 30 villa?
Gasten van Residencia Familiar Para A Cop 30 villa kunnen eten in Tipiti Peixaria restaurant, dat Braziliaanse gerechten serveert. - ❓
Is er een keuken in dit vakantiehuis?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in dit vakantiehuis. - ❓
Wie zijn de meest regelmatige gasten in deze villa?
Hoewel deze villa vooral geliefd is bij zakengasten, zijn alle gasten welkom. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Residencia Familiar Para A Cop 30 villa?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij Residencia Familiar Para A Cop 30 villa. - ❓
Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in Residencia Familiar Para A Cop 30 villa?
Enkele van de beste bezienswaardigheden in Ananindeua zijn Joao Pilatos Island en het Seringal Park Museum, die respectievelijk op 3 en 4 km van Residencia Familiar Para A Cop 30 villa liggen. Daarnaast is Igreja Nossa Senhora de Guadalupe (2 km) ook een aanrader om te bezoeken.